Policjanci z Bielan zatrzymali trzech młodych mężczyzn, podejrzewanych o kradzież przewodów elektrycznych. Kilkadziesiąt metrów kabla o różnej średnicy i długości mundurowi znaleźli w bagażniku pojazdu, którym się ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Bielan zatrzymali trzech młodych mężczyzn, podejrzewanych o kradzież przewodów elektrycznych. Kilkadziesiąt metrów kabla o różnej średnicy i długości mundurowi znaleźli w bagażniku pojazdu, którym się poruszali sprawcy. Dwaj mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie, trzeci w izbie wytrzeźwień.

Uwagę policjantów zwrócił pojazd, którym poruszało się trzech, podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Na widok policjantów panowie zaczęli się wyraźnie denerwować. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że młodzi ludzie mają „coś na sumieniu” Przy Alei Zjednoczenia pojazd został zatrzymany do kontroli.

W bagażniku Poloneza mundurowi znaleźli kilkadziesiąt metrów kabli elektrycznych, o różnych przekrojach i długościach. Mężczyźni tłumaczyli policjantom, że są elektrykami, pracują na różnych budowach i właśnie z nich pochodzą, przewożone samochodem przewody. Nie potrafili jednak jednoznacznie wskazać, o którą budowę chodzi.

Policjanci nie dali wiary niejasnym tłumaczeniom. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do bielańskiej komendy. Na miejscu wykonano im badanie na zawartość alkoholu. Arkadiusz P. miał 2,3 promila, dlatego został przewieziony do izby wytrzeźwień. Mariusz A. i Michał M. trafili do policyjnego aresztu

Zatrzymanym mężczyznom policjanci przedstawią prawdopodobnie zarzut kradzieży. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!