Wczoraj wolscy patrolowcy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie samochodu. 50-letni Karol P. i 63-letni Jerzy K. otworzyli okno, z którego wyrzucili wprost na zaparkowany pod blokiem pojazd, pusty ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wczoraj wolscy patrolowcy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie samochodu. 50-letni Karol P. i 63-letni Jerzy K. otworzyli okno, z którego wyrzucili wprost na zaparkowany pod blokiem pojazd, pusty słoik. Chowających się sprawców zauważył właściciel auta, który natychmiast powiadomił Policję. Mężczyźni, gdy tylko wytrzeźwieją odpowiedzą za spowodowane zniszczenia.

Około godz. 21:30 do stołecznego stanowiska kierowania zadzwoniła osoba z informacją, że nieznani mężczyźni zniszczyli jej samochód. Na miejsce natychmiast została wysłana policyjna załoga.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 50-letni Karol P. i 63-letni Jerzy K. pili razem alkohol. Następnie otworzyli okno i wyrzucili na zewnątrz pusty słoik. Doprowadzili w ten sposób do uszkodzenia dachu, w zaparkowanym pod blokiem samochodzie. Jego właściciel słysząc hałas wybiegł sprawdzić co się stało. Zauważył wówczas swój zniszczony pojazd i dwóch chowajacych się mężczyzn.

Obaj panowie nie byli w stanie wytłumaczyć swojego zachowania, mieli od 1,1 do 2,2 promila alkoholu we krwi. Dzisiaj, gdy tylko wytrzeźwieją zajmą się nimi wolscy policjanci.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!