Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali dziś na Żoliborzu kierowcę, który jechał samochodem mając ponad 2 promile alkoholu we krwi. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że do września 2007 roku mężczyzna ma ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali dziś na Żoliborzu kierowcę, który jechał samochodem mając ponad 2 promile alkoholu we krwi. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że do września 2007 roku mężczyzna ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów, a ponadto jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Wszystko wydarzyło się tuż po północy. Patrol Straży Miejskiej zauważył przy ul. Mickiewicza samochód, który przejechał na czerwonym świetle. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli. W czasie interwencji strażnicy czuli od kierowcy woń alkoholu. Na miejsce od razu przyjechał patrol drogówki.

Funkcjonariusze z WRD potwierdzili przypuszczenia strażników. 33 – letni Paweł C. prowadził samochód mając ponad 2 promile alkoholu we krwi. Ponadto szybko wyszło na jaw, że siadł "za kółko" mimo orzeczonego przez sąd zakazu, który obowiązuje go do września 2007 roku. Ponadto mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Kiedy amator jazdy "na podwójnym gazie" wytrzeźwieje zajmą się nim dochodzeniowcy. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!