Śródmiejscy policjanci z Sekcji do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 56 - letnią Barbarę W. Kobieta wpadła na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytu w wysokości 30 000 zł.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Śródmiejscy policjanci z Sekcji do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 56 - letnią Barbarę W. Kobieta wpadła na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytu w wysokości 30 000 zł. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

Informacje dotyczące pojawienia się w banku 56 - letniej Barbary W. dotarły do policjantów na kilka godzin przed jej zatrzymaniem. Po ich sprawdzeniu okazało się, że kobieta składająca wniosek kredytowy na kwotę 30 tys. zł. najprawdopodobniej usiłuje wyłudzić kredyt w banku. Wczoraj ok. godziny 14:50 w czasie załatwiania ostatnich formalności przed uzyskaniem kredytu Barbara W. została zatrzymana. Była zupełnie zaskoczona obecnością funkcjonariuszy w banku. Oszustka w celu wyłudzenia kredytu posłużyła się sfałszowanym zaświadczeniem o zarobkach i zatrudnieniu. W czasie przeszukania biura kobiety policjanci ujawnili pieczątki służące do sfałszowania dokumentów kredytowych. Zatrzymanej przedstawiono zarzuty posłużenia się sfałszowanymi dokumentami w celu uzyskania kredytu. Grozi jej za to do 8 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!