Wczoraj w Komendzie Stołecznej Policji z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie Komendanta Stołecznego Policji insp. Jacka Olkowicza z Paniami zajmującymi kierownicze stanowiska w warszawskiej Policji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wczoraj w Komendzie Stołecznej Policji z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie Komendanta Stołecznego Policji insp. Jacka Olkowicza z Paniami zajmującymi kierownicze stanowiska w warszawskiej Policji. Wszystkie zaproszone panie z okazji ich święta otrzymały kwiaty.

W imieniu całego kierownictwa i wszystkich mężczyzn pracujących w Komendzie Stołecznej Policji serdeczne życzenia złożył inspektor Jacek Olkowicz komendant stołeczny Policji. Jednocześnie podziękował on paniom za ciężką pracę, która niewątpliwie wzbudza szacunek i uznanie wszystkich Policjantów.

W warszawskiej policji pracuje ponad półtorej tysiąca kobiet. Zajmują one różne stanowiska większość pracuje na pierwszej linii patrolując nasze ulice i prowadząc dochodzenia.

Na koniec ks. Józef Jachimczak - kapelan policyjny odwołując się do Pisma Świętego przedstawił paniom wzór godny naśladowania w postaci Matki Boskiej Wniebowziętej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!