Policjanci z Pragi Północ zatrzymali parę, która okradła śpiącą pacjentkę jednego ze szpitali na Pradze. Laptop i komórka zostały odzyskane. Złodziejska para odpowie za kradzież.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Pragi Północ zatrzymali parę, która okradła śpiącą pacjentkę jednego ze szpitali na Pradze. Laptop i komórka zostały odzyskane. Złodziejska para odpowie za kradzież. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Pragi Północ tuż po północy zostali wezwani do jednego ze szpitali. Jednej z pacjentek oddziału ginekologicznego ukradziono laptopa i telefon komórkowy. Mundurowi zaczęli szukać sprawców zuchwałej kradzieży. Rozmawiali z pacjentami i pielęgniarkami. Funkcjonariusze ustalili, że w tym czasie na badaniach była kobieta, której towarzyszyły trzy osoby. Działania operacyjne kryminalnych szybko przyniosły efekty. Ustalono personalia badanej. Po nitce do kłębka doszli, że to brat badanej wraz ze swoją dziewczyną wynieśli z sali przedmioty. Poszukiwania Konrada B. (20 l.) i jego dziewczyny Pauliny S. (20 l.) zakończyły się sukcesem. Skradzione przedmioty wróciły do właścicielki, a para złodziei trafiła do izby zatrzymań.

Policjanci z praskiej dochodzeniówki przedstawili im zarzut kradzieży. Skradzione przedmioty wróciły do

Policjanci apelują do pacjentów szpitali, by nie zabierali ze sobą wartościowych przedmiotów typu laptopy, czy droższy sprzęt muzyczny. Telefony komórkowe prosimy chować w miejscach jak najmniej dostępnych i nie afiszować się z ich posiadaniem. Nie dawajmy potencjalnym złodziejom okazji do ograbienia nas podczas snu na szpitalnym łóżku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!