12 – letni Kamil M. i jego 16 – letni kolega Kamil P. w stanie upojenia alkoholowego rzucali różnymi przedmiotami z balkonu na piątym piętrze bloku przy ulicy Darwina.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


12 – letni Kamil M. i jego 16 – letni kolega Kamil P. w stanie upojenia alkoholowego rzucali różnymi przedmiotami z balkonu na piątym piętrze bloku przy ulicy Darwina. Jeden z przedmiotów uszkodził zaparkowanego pod blokiem fiata stilo. Policjanci z referatu do spraw nieletnich i patologii po zbadaniu tej sprawy, przekażą zgromadzone materiały do sądu rodzinnego.

Przypadkowy przechodzień około godziny 11.00 był świadkiem, jak chłopiec rzucając butelką z balkonu na piątym piętrze uszkodził zaparkowanego pod blokiem fiata stilo. Kobieta wiedząc do kogo należy auto, natychmiast powiadomiła o incydencie jego właścicielkę. Ta wspólnie z mężem poszła pod wskazany przez świadka adres, gdzie zastała dwóch kompletnie pijanych chłopców.

Natychmiast na miejsce wezwała policjantów. Chwilę później na miejscu pojawił się patrol szkolny, który przewiózł nieletnich do komendy przy Cyryla i Metodego. Tu okazało się, że 12-letni Kamil M. miał około jednego promila alkoholu we krwi, a 16-letni Kamil P. półtora. Dwunastolatek pod eskortą policjanta trafił na odtrucie do szpitala, natomiast szesnastolatek pod opiekę cioci. Sprawą Kamila M. i Kamila P. zajmie się sąd rodzinny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!