Wolscy policjanci zatrzymali 59 letniego Stanisława W., który pobił mężczyznę, z którym pił alkohol. Stanisław W. z wynikiem ponad 1,5 promila alkoholu we krwi noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wolscy policjanci zatrzymali 59 letniego Stanisława W., który pobił mężczyznę, z którym pił alkohol. Stanisław W. z wynikiem ponad 1,5 promila alkoholu we krwi noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj całą sprawę wyjaśnią śledczy z wolskiej komendy.

Kilkadziesiąt minut po północy patrolowcy zostali wezwani do mieszkania przy Monte Cassino. Z pierwszych informacji wynikało, na jednym z półpięter stał pobity mężczyzna. Faktycznie, pod wskazanym adresem zastali zakrwawionego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili, że przed kilkoma minutami został on pobity w jednym z mieszkań, w którym pił alkohol. Po wejściu do wskazanego lokalu mundurowi zastali dwóch innych panów i suto zastawiony butelkami z wódką stół. 59 letni Stanisław W. miał zakrwawione ręce. Wtedy już wszystko było jasne. Mężczyźni razem pili alkohol, gdy w pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, która z kolei przerodziła się w bijatykę. Stanisław W. wylądował w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj sprawę wyjaśnią wolscy śledczy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!