Dzisiaj w nocy wolscy wywiadowcy zatrzymali 48 letniego Ryszarda D., który włamał się do Renault Thalia. Gdy na miejscu zjawił się właściciel, włamywacz oznajmił, że chciał się tylko przespać a potem oświadczył, że ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj w nocy wolscy wywiadowcy zatrzymali 48 letniego Ryszarda D., który włamał się do Renault Thalia. Gdy na miejscu zjawił się właściciel, włamywacz oznajmił, że chciał się tylko przespać a potem oświadczył, że zgubił w samochodzie 30 zł. Przybyli na miejsce funkcjonariusze pomogli mu znaleźć...drogę do policyjnej celi.


Dochodziła pierwsza w nocy, gdy właściciela Renault Thalia obudził dźwięk wyjącego alarmu. Mężczyzna natychmiast rozpoznał w nim ten, zamontowany w jego aucie. Błyskawicznie wybiegł na ulicę Ogrodową. I tu spotkała go niemiła niespodzianka. Wewnątrz auta w najlepsze siedział sobie "gość". Na pytanie co robi w nie swoim samochodzie oświadczył, że przyszedł się przespać. Następnie osobnik wysiadł i poszedł w kierunku osiedla. Gdy właściciel zasiadł za kierownicą i zaczął sprawdzać co zginęło i jakie są uszkodzenia, mężczyzna zawrócił i ze stoickim spokojem oznajmił: "Zgubiłem w Pańskim w samochodzie 30 zł. Muszę je odnaleźć". Tego było już za wiele. Kierowca odjechał kilkadziesiąt metrów, wysiadł i natrafił przejeżdżający patrol policyjnych wywiadowców. Jeszcze krótka relacja z przebiegu całego zajścia i funkcjonariusze ruszają do poszukiwań. Po kilkudziesięciu sekundach zatrzymują w bramie pana Ryszarda D. Rozpoznany przez właściciela Renault mężczyzna, trafia do celi wolskiego aresztu. Dzisiaj będzie przesłuchiwany przez dochodzeniowców.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!