Wolscy policjanci zatrzymali chuligana. Paweł K. lat 19. powybijał szyby w oknach dwóch mieszkań oraz uszkodził karoserię Hyundaya. Agresor pokaleczył sobie ręce i nogi a po udzieleniu mu pomocy medycznej, wylądował w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wolscy policjanci zatrzymali chuligana. Paweł K. lat 19. powybijał szyby w oknach dwóch mieszkań oraz uszkodził karoserię Hyundaya. Agresor pokaleczył sobie ręce i nogi a po udzieleniu mu pomocy medycznej, wylądował w celi wolskiego aresztu. Kilka minut później zatrzymano Katarzynę T. lat 21. Pijana kobieta wybiła szybę w oknie na klatce schodowej.

O godzinie 2020 policjanci odebrali zgłoszenie od mieszkańców ulicy Czorsztyńskiej. Natychmiast udali się na miejsce. Zastali powybijane szyby w oknach dwóch mieszkań. Dodatkowo wybite szyby były w zaparkowanym niedaleko aucie marki, Hyundaya, ponadto Na samochodzie widniały wgniecenia karoserii. Mundurowi szybko ustalili, że sprawcą był - Pawła K. lat 19. (0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Zatrzymany mężczyzna miał pokaleczone ręce i nogi odłamkami szkła. Po udzieleniu konsultacji lekarskiej Paweł K. trafił do celi wolskiego aresztu. Dzisiaj sprawą zajmą się dochodzeniowcy.

Do kolejnego aktu dewastacji doszło przy ulicy Syreny zaledwie kilka minut później. Mieszkańcy powiadomili o spacerującej po rusztowaniu kobiecie, która wybiła szybę w oknie klatce schodowej. Agresywna Katarzynę T. lat 21, trafiła do izby wytrzeźwień.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!