Policjanci ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali pijanego kierowcę, który w Nowej Iwicznej na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzył się z pociągiem osobowym.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali pijanego kierowcę, który w Nowej Iwicznej na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzył się z pociągiem osobowym. W wyniku zdarzenia jeden z wagonów wykoleił się i uszkodził peron. Na szczęście żadna z osób podróżujących pociągiem, jak i stojących na peronie nie ucierpiała. Kierujący samochodem Robert B. miał we krwi 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:55, w Nowej Iwicznej k. Piaseczna na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierujący samochodem m-ki volvo mężczyzna nie zastosował się do znaku stop i doprowadził do zderzenia z pociągiem osobowym relacji Warszawa Wschodnia - Warka. W wyniku tego zdarzenia jeden z wagonów pociągu wykoleił się i uszkodził znajdujący się niedaleko peron. Na szczęście żadna z osób podróżujących pociągiem, jak i stojących na peronie nie odniosła obrażeń.

Kierowca samochodu 32-letni Robert B. z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Po przebadaniu krwi na zawartość alkoholu okazało się, że miał 1,5 promila. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany przez dochodzeniowców. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!