Wczoraj pruszkowscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę. 18-latek na widok funkcjonariuszy odrzucił narkotyki. Nie uszło to uwadze policjantów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wczoraj pruszkowscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę. 18-latek na widok funkcjonariuszy odrzucił narkotyki. Nie uszło to uwadze policjantów. Dodatkowo w jego mieszkaniu zostało znalezione prawie 90 gram amfetaminy i marihuany. Dziś młodemu człowiekowi zostaną przedstawione zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Kiedy pruszkowscy policjanci otrzymali informację, że znany im 18-latek posiada środki odurzające, zaczęli mu się dyskretnie przyglądać. Jak się okazało, nie musieli długo czekać. Wczoraj o 20.15 postanowili go wylegitymować. Albert S. na widok policjantów odrzucił od siebie małe zawiniątko. Widok zielonego suszu dał funkcjonariuszom pewność, że informacje się potwierdzają.

Przeszukano jego mieszkanie. Pod biurkiem mundurowi znaleźli dwie torby z suszem roślinnym – razem ponad 34 gramy. W jednej z szuflad znaleźli 4 torebki z białym proszkiem. Po wykonaniu badań okazało się, że jest to amfetamina (ponad 55 gram).

Albert S. został zatrzymany. Dzisiaj spotka się z policjantami z dochodzeniówki. Usłyszy zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!