Policjanci z Wilanowa zatrzymali mężczyznę, który zdemolował przystanek autobusowy przy ulicy Sobieskiego. Nietrzeźwy młodzieniec wybił w wiacie przystanku cztery szyby. Wyczyny Kamila K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Wilanowa zatrzymali mężczyznę, który zdemolował przystanek autobusowy przy ulicy Sobieskiego. Nietrzeźwy młodzieniec wybił w wiacie przystanku cztery szyby. Wyczyny Kamila K. zauważył mieszkaniec pobliskiego osiedla, który natychmiast powiadomił Policję. Suma strat oszacowana przez ZTM wynosi prawie 700 złotych.

Około godziny 23.40 na alarmowy numer Policji zadzwonił mieszkaniec osiedla przy ulicy Sobieskiego, który zauważył młodego człowieka niszczącego wiatę przystankową. Już po chwili na miejscu zjawili się policjanci z komisariatu w Wilanowie. Mężczyzna, który znajdował się przy przystanku na widok zbliżającego się radiowozu próbował uciec w głąb osiedla. Jego wysiłki, aby uniknąć spotkania z policjantami okazały się jednak daremne.

20 - letni Kamil K. przyznał się do wybicia szyb w wiacie przystanku. Jak stwierdził „poniosły go emocje”. W chwili zatrzymania mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2,4 promila. Resztę nocy młody człowiek spędził w izbie wytrzeźwień.. Według szacunków pracowników ZTM suma strat spowodowanych przez Kamila K. wynosi prawie 700 złotych. Dzisiaj odpowie za zniszczenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!