26-letni kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem przez policjantów z komisariatu rzecznego Policji. Radosław R. przyjął 500 złotych mandatu po tym, jak policjanci przyłapali go na gorącym uczynku, gdy ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


26-letni kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem przez policjantów z komisariatu rzecznego Policji. Radosław R. przyjął 500 złotych mandatu po tym, jak policjanci przyłapali go na gorącym uczynku, gdy przyjechał nad Wisłę, aby wyrzucić gruz budowlany do rzeki.

Policjanci z komisariatu rzecznego stale patrolują rejon wzdłuż Wisły. Wypatrują osoby, które łamią prawo. Jeśli przyłapią na gorącym uczynku sprawcę przestępstwa, czy wykroczenia, natychmiast reagują.

Tym razem było podobnie. Podczas patrolu brzegu rzeki funkcjonariusze w pewnym momencie zwrócili uwagę na kierowcę ciężarowego Mana. Młody mężczyzna był przekonany, że nikt go nie widzi i gdy tylko podjechał na sam brzeg, ze swojego samochodu wyrzucił do Wisły kilkaset kilogramów budowlanego gruzu. Miał pecha. Wypatrzyli go policjanci. 26-letni Radosław R. został ukarany 500-złotowym mandatem. Na tym jednak nie koniec. Teraz będzie musiał dodatkowo uprzątnąć na swój koszt nielegalną zwałkę.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!