W miniony weekend jej córka przystępowała do Pierwszej Komunii Świętej. Dla Ludmiły Z. był to jednak tylko pretekst, aby od soboty do poniedziałku pić wódkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


W miniony weekend jej córka przystępowała do Pierwszej Komunii Świętej. Dla Ludmiły Z. był to jednak tylko pretekst, aby od soboty do poniedziałku pić wódkę. Właśnie wczoraj w stanie kompletnego upojenia alkoholowego 40–latka trafiła do komendy przy Cyryla i Metodego. Po badaniu okazało się, że miała około trzech promili alkoholu we krwi.

Wczoraj w południe policjant z patrolu szkolnego znalazł siedzącą na chodniku przy ulicy Ząbkowskiej kobietę w stanie kompletnego upojenia alkoholowego. Nieodpowiedzialna matka miała w tym czasie pod swoją opieką ośmioletnią córkę. 40–letnia Lubomiła Z. i jej dziecko trafiły do komendy przy Cyryla i Metodego. Badanie na alkomacie wykazało u niej niemal trzy promile alkoholu we krwi. Kobieta stwierdziła, że nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ od soboty świętuje Pierwszą Komunię swojego dziecka.

Policjanci z referatu do spraw nieletnich przesłali już akta sprawy do sądu rodzinnego z wnioskiem o wszczęcie postępowania opiekuńczego wobec 40–letniej Lubomiły Z. Sąd zadecyduje teraz o losach ośmioletniej dziewczynki, która obecnie przebywa w placówce interwencyjno–opiekuńczej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!