Wczoraj w jednym z mieszkań na Woli kryminalni zabezpieczyli faktury, książeczki zdrowia oraz zaświadczenia lekarskie. Wynajmujący lokal 36-letni mężczyzna miał przy sobie także prawo jazdy oraz kartę miejską wystawione ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj w jednym z mieszkań na Woli kryminalni zabezpieczyli faktury, książeczki zdrowia oraz zaświadczenia lekarskie. Wynajmujący lokal 36-letni mężczyzna miał przy sobie także prawo jazdy oraz kartę miejską wystawione na inne nazwiska. W jaki sposób wszedł w posiadanie dokumentów, wyjaśnią dzisiaj wolscy dochodzeniowcy.Wczoraj kilka minut po południu wolscy kryminalni zapukali do jednego z mieszkań przy ulicy Siennej. Powodem „wizyty” była uzyskana przez policjantów informacja, że w lokalu znajdować się mogą kradzione przedmioty. Drzwi otworzył im 36-letni Jacek K. Podczas przeszukania policjanci znaleźli w jednym z pomieszczeń: 3 faktury, 3 książeczki zdrowia oraz 3 zaświadczenia lekarskie. To jednak nie wszystko, podczas kontroli Jacka P. funkcjonariusze ujawnili przy nim, nienależące do niego, prawo jazdy i kartę miejską. Zatrzymany 36-latek tłumaczył się, że wszystkie zabezpieczone przez policjantów dokumenty znalazł ... na śmietniku.


Dzisiaj jego sprawą zajmą się wolscy śledczy, którzy określą kwalifikację czynu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!