10 października, punktualnie o godzinie 10:10 ruszyły zapisy na dziesiąty, jubileuszowy PZU Półmaraton Warszawski. Ubiegłoroczną edycję półmaratonu wygrał Kenijczyk Victor Kipchirchir, który w tym roku stanął również na najwyższym stopniu podium 36. PZU Maratonu Warszawskiego

10. PZU Półmaraton Warszawski - ruszyły zapisy na bieg!

Ubiegłoroczną edycję PZU Półmaratonu Warszawskiego ukończyła rekordowa liczba uczestników. Linię mety przekroczyło 11147 biegaczy, dzięki czemu 9. PZU Półmaraton Warszawski uplasował się na piątym miejscu w rankingu największych europejskich biegów półmaratońskich zaraz po Paryżu, Berlinie, Wiedniu i Amsterdamie.

Warto jednak pamiętać, że ostatni weekend marca to nie tylko rywalizacja na trasie biegu, ale również szereg atrakcji dla samych warszawiaków. Oprócz sportowych emocji na uczestników i kibiców czeka mnóstwo dodatkowych aktywności: Targi Expo Sport&Fitness Wiosna 2015, seminaria biegowe, punkty zabaw dla dzieci, wspólna rozgrzewka przed biegiem, a do tego miasteczko maratońskie ze specjalnymi strefami od PZU – sponsora tytularnego Półmaratonu Warszawskiego.

Tak było rok temu: Półmaraton Warszawski 2014 [FOTORELACJA]

Wszystkich chętnych do udziału w biegu zapraszamy do internetowych zapisów. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej biegu.