10 000 złotych za wskazanie sprawcy dewastacji. Fundacja prosi o pomoc 10 000 złotych za wskazanie sprawcy dewastacji. Fundacja prosi o pomoc

10 000 złotych za wskazanie sprawcy dewastacji. Fundacja prosi o pomoc (© Ewelina Wójcik)

Fundacja Rodziny Biernackich “Pojęcie o wyobrażeniu” szyka sprawców dewastacji ogrodzenia tzw. “Wolskiego koloseum”. Za wskazanie osoby, która je zniszczyła oferują wysoką nagrodę.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 września, przy ulicy Prądzyńskiego 14 A. Zgodnie z informacjami Radia Dla Ciebie zabytkowe ceglane ogrodzenie koloseum runęło w środę, 27.09.

Wolskie Koloseum to zabytkowe dziś XIX-wieczne zbiorniki gazu. Za wskazanie sprawcy dewastacji ogrodzenia je okalającego fundacja Rodziny Biernackich “Pojęcie o wyobrażeniu” oferuje 10 tysięcy złotych nagrody. Informację można przesyłać drogą elektroniczną na adres “pow@pow.org.pl” lub kontaktując się telefonicznie pod numerem: (22) 434 70 31.


Zobaczcie też: „Domek dla lalek”. Urokliwa kamienica schowana w centrum Warszawy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!