Policjanci z Pragi Północ ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło przy ul. Szymanowskiego. Podczas libacji alkoholowej z balkonu na 4 piętrze wypadł 24-letni mężczyzna. W stanie ciężkim trafił do szpitala.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Pragi Północ ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło przy ul. Szymanowskiego. Podczas libacji alkoholowej z balkonu na 4 piętrze wypadł 24-letni mężczyzna. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Do izby wytrzeźwień trafił jego kompan.

Tuż po 16.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że z balkonu na 4 piętrze budynku przy ul. Szymanowskiego wypadł mężczyzna. Natychmiast na miejsce została wysłana załoga. Pogotowie ratunkowe zabrało w ciężkim stanie 24-letniego mężczyznę. W mieszkaniu policjanci zastali Mariusza W. (25 l.) Mężczyzna był bardzo agresywny. Na miejsce przyjechała druga załoga pogotowia ratunkowego. Lekarz podał Mariuszowi W. środki uspakajające. Mimo to nietrzeźwy mężczyzna stawiał opór podczas transportu do izby wytrzeźwień.

Dziś został przewieziony do izby zatrzymań. Policjanci ustalają, co stało się w mieszkaniu. Już wiadomo, że mężczyźni przez kilka godzin pili alkohol. Prawdopodobnie tuż przed zdarzeniem doszło między nimi do szarpaniny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!