Dzisiejszej nocy policjanci pełniący służbę na Bielanach i Żoliborzu zatrzymali pijanego rowerzystę i motocyklistę. W ich ręce wpadł także pijany kierowca, który w czasie interwencji był bardzo agresywny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiejszej nocy policjanci pełniący służbę na Bielanach i Żoliborzu zatrzymali pijanego rowerzystę i motocyklistę. W ich ręce wpadł także pijany kierowca, który w czasie interwencji był bardzo agresywny. Wszyscy trzej amatorzy jazdy na „podwójnym gazie” usłyszą dziś zarzuty.

Tuż po godzinie 22 do dyżurnego z żoliborskiego komisariatu dotarła informacja o mężczyźnie, który na motorze jedzie chodnikiem wzdłuż ulicy Broniewskiego. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Po kliku chwilach policjanci zatrzymali motorowerzystę do kontroli. W czasie interwencji wyszło na jaw, że 23 – letni Konrad T. był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu we krwi. Od razu został zatrzymany.

Kilka minut po 23 patrolowcy z Bielan zauważyli rowerzystę jadącego ulicą Żeromskiego. Cyklista miał wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem rozwiało wszelkie wątpliwości – 33 – letni Dariusz M.jechał rowerem mając 3,7 promila alkoholu we krwi.

Z kolei Inny patrol z prewencji otrzymał zgłoszenie na ulicę Maszewską. Policję wezwali ochroniarze, którzy oświadczyli, że młody mężczyzna najpierw z dużą prędkością jeździł po strzeżonym osiedlu, a następnie zaparkował swój samochód w taki sposób, że blokował wjazd. Kiedy zwrócili mu uwagę, mężczyzna wpadł we wściekłość i zaczął im ubliżać. Po przyjeździe mundurowych to na nich skierowała się agresja Marcina B. 29 – latek rzucił się na jednego z funkcjonariuszy, ale natychmiast został obezwładniony. Nie uspokoił się jednak i cały czas wykrzykiwał wulgaryzmy pod adresem policjantów i ochroniarzy. Mężczyzna był pijany, dlatego od razu trafił do izby wytrzeźwień.

Wszyscy amatorzy jazdy „na podwójnym gazie” usłyszą dziś zarzuty. Marcin B. prawdopodobnie odpowie jeszcze za znieważenie policjantów.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!