W mieszkaniach ukrywali kokainę i marihuanę. 28-letni Jacek G. i 29-letni Jarosław G. zostali zatrzymani, a narkotyki zabezpieczone. Jeszcze dziś obaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W mieszkaniach ukrywali kokainę i marihuanę. 28-letni Jacek G. i 29-letni Jarosław G. zostali zatrzymani, a narkotyki zabezpieczone. Jeszcze dziś obaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Jak ustalili kryminalni ze Śródmieścia, narkotyki mogli rozprowadzać wśród bardzo zamożnych ludzi.

Kryminalni stale rozpracowują środowisko dilerów narkotykowych. Niemal każdego dnia w ich ręce wpadają zarówno handlarze, jak i klienci. Sprawdzają każdą informację o osobach trudniących się nielegalnym procederem. Tak też było i tym razem. Policjanci dyskretnie obserwowali podejrzewanego mężczyznę i zbierali dowody jego przestępczej działalności. Wiedzieli też, że nie działa sam. Wczoraj popołudniu przystąpili do działania.

28-letni Jacek G. wpadł na Żoliborzu. Funkcjonariusze zatrzymali go w jego aucie. Podczas przeszukania mieszkania odkryli u niego około 100 gram kokainy o wartości rynkowej 12.000 złotych. Zabezpieczono również 8.700 złotych. Niewykluczone, że pieniądze te pochodzą z handlu narkotykami. Na tym jednak nie koniec. Kilkanaście minut później w ręce kryminalnych wpadł jeszcze jeden mężczyzna. W mieszkaniu 29-letniego Jarosława G. znaleziono kilka gram marihuany. Obaj zostali przewiezieni do jednostki Policji. Dziś usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Z policyjnych ustaleń wynika, że zatrzymani mogli rozprowadzać narkotyki wśród bardzo zamożnych ludzi.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: