Wolscy wywiadowcy podczas kontroli dwóch młodych mężczyzn znaleźli 7 torebek z narkotykami. 18 letni Piotr M. miał ukrytą w majtkach marihuanę. Tłumaczył sie, że znalazł ją na klatce schodowej budynku, w którym mieszka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wolscy wywiadowcy podczas kontroli dwóch młodych mężczyzn znaleźli 7 torebek z narkotykami. 18 letni Piotr M. miał ukrytą w majtkach marihuanę. Tłumaczył sie, że znalazł ją na klatce schodowej budynku, w którym mieszka. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.Przy jednej z budynków na ul. Ożarowskiej wywiadowcy z Woli zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Na ich widok młodzi ludzie zaczęli się nienaturalnie zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić skąd u nich tak nerwowe zachowanie. Podczas kontroli 18 letniego Piotra M. oraz 17 letniego Mariusza B funkcjonariusze znaleźli 7 torebek marihuany. Piotr M. ukrywał narkotyk w majtkach, natomiast 17 latek był czysty. 18 latek tłumaczył, że znalazł ją na swojej klatce schodowej, a na widok funkcjonariuszy schował ją chcąc uniknąć kłopotów. Piotr M. trafił do wolskiego aresztu, natomiast Mariusz B. wrócił do domu w asyście matki, która została wezwana na komendę. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!