2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała kierująca Fordem 39-letnia Danuta P. Kobieta przyjechała do sklepu „Auchan” w Piasecznie na zakupy. Towarzyszyła jej 10 - letnia córka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała kierująca Fordem 39-letnia Danuta P. Kobieta przyjechała do sklepu „Auchan” w Piasecznie na zakupy. Towarzyszyła jej 10 - letnia córka. Podczas manewru cofania uderzyła ona w latarnię. Noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Teraz poniesie odpowiedzialność za swoje czyny.

Kiedy do oficera dyżurnego z komendy w Piasecznie dotarła informacja o kolizji na parkingu przy supermarkecie „Auchan”, natychmiast wysłał on tam patrol z prewencji. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca Fordem, 39 - letnia Danuta P., uderzyła w latarnię. Razem z kobietą samochodem jechała jej 10 - letnia córka.

W czasie rozmowy policjanci wyraźnie czuli od Danuty P. woń alkoholu. Badanie alkomatem tylko potwierdziło ich przypuszczenia. Kobieta siadła za kółkiem mając 2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wykazała się całkowitym brakiem rozsądku prowadząc po alkoholu i zabierając do auta swoją 10 -letnią córkę. Danuta P. od razu została zatrzymana. Noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Teraz kobieta na pewno straci prawo jazdy. Ponadto może trafić za kratki nawet na 2 lata.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!