Tylko kilkanaście minut potrzebowali wywiadowcy z Mokotowa, żeby zatrzymać sprawców pobicia mieszkańca bloku przy ulicy Batuty. Do policyjnej izby dziecka trafiło dwóch 15- latków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tylko kilkanaście minut potrzebowali wywiadowcy z Mokotowa, żeby zatrzymać sprawców pobicia mieszkańca bloku przy ulicy Batuty. Do policyjnej izby dziecka trafiło dwóch 15- latków. Ich 22-letni kompan został przewieziony do policyjnego aresztu. Poszkodowanemu mężczyźnie pomocy udzieliła załoga Pogotowia Ratunkowego. Z obrażeniami głowy został odwieziony do szpitala. Zatrzymani odpowiedzą za pobicie.

Wczoraj wieczorem, około godziny 21.00, wywiadowcy z Mokotowa otrzymali informację, że w bloku przy ulicy Batuty kilku młodych mężczyzn pobiło jednego z mieszkańców. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy poszkodowany wyszedł poprosić o cichsze zachowanie grupę osób przebywających na klatce schodowej. Napastnicy zaatakowali mężczyznę kopiąc go i bijąc pięściami po całym ciele.

Dwóch ze sprawców pobicia zatrzymano w budynku. 22- letni Piotr K. i 15- letni Sebastian B. w chwili przybycia policjantów nadal znajdowali się na klatce schodowej. Wywiadowcy ustalili również dokładny rysopis trzeciego z napastników, który na chwilę przed ich przyjazdem wybiegł z bloku. Mundurowi rozpoczęli jego poszukiwania. Po kilkunastu minutach mężczyznę zauważono w pobliżu budynku. Na widok policjantów młodzieniec rzucił się do ucieczki. Krótki pościg zakończył się zatrzymaniem Sebastiana M. (15 lat).

Poszkodowany mężczyzna został odwieziony do szpitala przez załogę Pogotowia Ratunkowego. Dwóch nastolatków trafiło do policyjnej izby dziecka, a ich dorosły kompan do aresztu. Wszyscy odpowiedzą teraz za pobicie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!