Stołeczni policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali dwóch mężczyzn. Bogdan W. i Tomasz M. zwrócili na siebie uwagę funkcjonariuszy, gdy wsiadali do samochodu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stołeczni policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali dwóch mężczyzn. Bogdan W. i Tomasz M. zwrócili na siebie uwagę funkcjonariuszy, gdy wsiadali do samochodu. Przy pierwszym z mężczyzn wywiadowcy znaleźli pochodzący z kradzieży telefon komórkowy i dokument wystawiony na nazwisko innej osoby. Drugi z mężczyzn posiadał przy sobie kokainę i marihuanę.

Kilka minut po północy stołeczni wywiadowcy zauważyli w centrum Warszawy dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy wsiadali do samochodu. Policjanci postanowili natychmiast skontrolować pojazd. Kierujący samochodem Bogdan W. w trakcie rozmowy z policjantami stawał się coraz bardziej nerwowy. Nie uszło to uwadze funkcjonariuszy, którzy postanowili dokładnie sprawdzić jego samochód. W aucie mundurowi znaleźli telefon komórkowy i legitymację kolejową wystawioną na nazwisko innej osoby. Jak się okazało telefon był kradziony. 48-latek tłumaczył, że telefon kupił dwa lata temu. Natomiast legitymację miał znaleźć i zachować, aby „zaoszczędzić” na przejazdach.

Przy pasażerze samochodu 27-letnim Tomaszu M. policjanci znaleźli dwie torebki, w których znajdowały się narkotyki. Po sprawdzeniu testerem, okazało się, że jest to marihuana i kokaina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy przy ulicy Wilczej. Śledczy ustalają, w jaki sposób Bogdan W. wszedł w posiadanie telefonu i legitymacji kolejowej oraz do jakich celów je wykorzystywał. Tomasz M. odpowie za posiadanie narkotyków.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!