22-letni Rafał P., 24-letni Jarosław K. i 16-letni Krzysztof B. wykorzystując nieuwagę pracowników ukradli z witryny sklepu „ludzika”. Postać z tworzywa sztucznego była reklamówką jednej z firm ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


22-letni Rafał P., 24-letni Jarosław K. i 16-letni Krzysztof B. wykorzystując nieuwagę pracowników ukradli z witryny sklepu „ludzika”. Postać z tworzywa sztucznego była reklamówką jednej z firm produkujących klocki dla dzieci. Niestety młodzi ludzie kierowani chęcią jej posiadania złamali prawo. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.


Wczoraj kilka minut po godzinie 14:00 pracownik monitoringu, jednego z centrów handlowych zauważył trzech młodych chłopców, którzy przechodząc obok sklepu wzięli pod pachę stojącego w witrynie, reklamowego manekina. Chłopcy wykorzystali nieuwagę pracownika i zabrali postać z tworzywa sztucznego, która była reklamówką jednej z firm produkujących klocki dla dzieci. Chwilę później zostali zatrzymani i przekazani policyjnej załodze.

24-letni Jarosław K. i 22-letni Rafał P. zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień (obaj mieli 2 promile alkoholu we krwi). Natomiast 16-letni Krzysztof B. noc spędził w policyjnej izbie dziecka. Teraz wszyscy poniosą odpowiedzialność za swój czyn.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!