Północnoprascy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował "kupić" sobie wolność za 140 zł. Obywatel Wietnamu wręczając łapówkę liczył, że mundurowi dadzą mu spokój.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Północnoprascy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował "kupić" sobie wolność za 140 zł. Obywatel Wietnamu wręczając łapówkę liczył, że mundurowi dadzą mu spokój. Teraz oprócz procedury deportacyjnej mężczyzna odpowie za wręczenie korzyści majątkowej. Z ten czyn grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj popołudniu. Mundurowi patrolowali okolice Targowej i Kijowskiej. Zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie idącego w ich kierunku mężczyzny. Gdy tylko zauważył policjantów nagle odwrócił się i szybkim krokiem zaczął oddalać się w przeciwną stronę. Policjanci szybko podeszli do niego. Poprosili o dokumenty. W pewnym momencie mężczyzna wcisnął do kieszeni jednego z mundurowych 140 zł. Jak się okazało, nie miał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości i dokumentu potwierdzającego legalność pobytu w Polsce.

Już w komendzie powiedział, że nazywa się Bay T.V. (33 l.), jest obywatelem Wietnamu i przekroczył nielegalnie granicę Polski. Pracuje dorywczo na stadionie 10-lecia. Dzisiaj policjanci przedstawią mu zarzut wręczenie korzyści majątkowej. Wszyta została też procedura deportacyjna. Za próbę wręczenia korzyści funkcjonariuszom grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!