Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, który uderzył swoją ciotkę pięścią w twarz, tak, że ta straciła na chwilę przytomność. Krewki siostrzeniec spędził noc w izbie zatrzymań.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, który uderzył swoją ciotkę pięścią w twarz, tak, że ta straciła na chwilę przytomność. Krewki siostrzeniec spędził noc w izbie zatrzymań. Jak się okazało nie był to pierwszy przypadek, kiedy chłopak wyładowywał swoją agresję na członkach rodziny.

Wszystko wydarzyło się wczoraj. Policjanci odebrali wezwanie do jednego z mieszkań przy ul. Ząbkowskiej, gdzie miało dojść do pobicie kobiety przez jej siostrzeńca. Po chwili byli już na miejscu. Zastali tam czekającą poszkodowaną kobietę.

Z jej relacji wynikało, że przyjechała do siostry pomóc jej w pilnowaniu dzieci. Po jakimś czasie do mieszania wrócił jej siostrzeniec Łukasz K. (18 l.), który zaczął się kłócić z własną matką. Chłopak żądał od matki pieniądzy. Był wulgarny i wyzywał kobietę. Poszkodowana zwróciła uwagę siostrzeńcowi na złe zachowanie w stosunku do rodzicielki. Za to dostała pięścią w twarz, przewróciła się i na chwilę straciła przytomność.

Policjanci zatrzymali Łukasza K. na klatce schodowej. Damski bokser trafił do izby zatrzymań. Jak się okazało już wcześniej był notowany za podobne zdarzenia w stosunku do ojczyma.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!