Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali trzech mężczyzn. Robert M., Marcin L. i Piotr M. na oczach przechodniów zażywali narkotyki w pobliżu pętli autobusowej przy zbiegu ulic Puławskiej i Wilanowskiej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali trzech mężczyzn. Robert M., Marcin L. i Piotr M. na oczach przechodniów zażywali narkotyki w pobliżu pętli autobusowej przy zbiegu ulic Puławskiej i Wilanowskiej. Policjanci znaleźli przy nich kilka porcji kokainy. Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą przed sądem.

Wywiadowcy z Mokotowa pełniący służbę na terenie dzielnicy około godziny 23.30 otrzymali informację o osobach, które zażywały narkotyki na Dworcu Południowym, u zbiegu Puławskiej i Wilanowskiej. Funkcjonariuszy zaalarmowali przechodnie, widzący całe zdarzenie. Policjanci natychmiast udali się na miejsce.

Obok jednego z barów wywiadowcy zauważyli mężczyzn opisanych w policyjnym komunikacie. Przeprowadzili kontrolę, która potwierdziła słowa przechodniów. U Roberta M. (22 lata) policjanci znaleźli dwie torebki z kokainą, które mężczyzna miał schowane w skarpetce. Ten narkotyk miał też przy sobie Marcin L. (26 lat). Jak oświadczyli zatrzymani mężczyźni, kokainę kupił Piotr M. (27 lat) za pieniądze ze wspólnej „zrzutki”, a następnie wspólnie postanowili zażyć narkotyk korzystając ze stolika stojącego obok baru, znajdującego się przy pętli autobusowej.

Mężczyźni trafili do komendy przy ulicy Malczewskiego. Badanie alkomatem wykazało, że poza narkotykami znajdowali się również pod wpływem alkoholu. Robert M. – 0.84, Marcin L. – 0.62, a Piotr M. 2.4 promila. Podczas pobytu w komendzie Marcin L. nie chciał stosować się do wydawanych mu poleceń. Mężczyzna próbował się samookaleczyć i zaatakował policjanta, który go powstrzymywał. Szybko obezwładniony, uspokoił się po kilku minutach.

Policjanci zabezpieczyli także pieniądze, które posiadał przy sobie Marcin L. Część banknotów była zwinięta w tzw. rulonik i prawdopodobnie służyła mężczyznom do zażywania narkotyku. Robert M., Marcin L., i Piotr M. trafili do policyjnej izby zatrzymań.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!