Zaledwie 24 godziny potrzebowali piaseczyńscy policjanci, aby zatrzymać sprawców rozboju na obywatelu Niemiec. Mężczyzna został zaatakowany na ul. Czajewicza w Piasecznie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Zaledwie 24 godziny potrzebowali piaseczyńscy policjanci, aby zatrzymać sprawców rozboju na obywatelu Niemiec. Mężczyzna został zaatakowany na ul. Czajewicza w Piasecznie. Sprawcy pobili swoją ofiarę, a następnie ukradli telefon komórkowy i pieniądze o łącznej wartości ponad 900 zł. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło przy ul. Czajewicza w Piasecznie. Nieznani sprawcy zaatakowali przechodnia, przewrócili go na chodnik i kopali, a następnie zabrali należący do niego telefon komórkowy oraz kilkadziesiąt złotych. Z relacji obywatela Niemiec wynikało, że sprawcami są młodzi, a nawet bardzo młodzimężczyźni. Po ustaleniu dokładnego przebiegu zdarzenia i rysopisów sprawców, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania napastników.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Praca operacyjna, rozpytania świadków i krąg podejrzewanych znacznie się zawęził. Funkcjonariusze byli już pewni, kim są sprawcy rozboju. W poniedziałek wieczorem 19-letni Piotr W. i 16-letni Paweł R. zostali zatrzymani. Policjanci odzyskali telefon komórkowy pokrzywdzonego. Natomiast pieniądze sprawcy wydali na przyjemności.

Nieletnim Pawłem R. zajmie sie Sąd Rodzinny, natomiast Piotr W. odpowie przed Sądem Karnym. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!