27-letniego Marcina W. poszukiwanego przez sąd w Działdowie zatrzymali policjanci z Pragi Południe. Mężczyzna wpadł, bo miał przy sobie amfetaminę. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


27-letniego Marcina W. poszukiwanego przez sąd w Działdowie zatrzymali policjanci z Pragi Południe. Mężczyzna wpadł, bo miał przy sobie amfetaminę. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Teraz zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Kilkanaście minut po 17.00 funkcjonariusze zwrócili uwagę na stojącego na ulicy Zakole mężczyznę. Wylegitymowali go. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych szybko wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez sąd w Działdowie w celu doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego.

Dodatkowo, podczas przeszukania znaleziono w kieszeni jego spodni foliowy woreczek z amfetaminą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po przesłuchaniu został przedstawiony mu zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!