Policjanci z Białołęki zatrzymali nietrzeźwą matkę 12-letniego chłopca. Kobieta znalazła się w izbie wytrzeźwień już po raz drugi w ciągu trzech miesięcy. Tym razem miała 2,4 promila w wydychanym powietrzu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Białołęki zatrzymali nietrzeźwą matkę 12-letniego chłopca. Kobieta znalazła się w izbie wytrzeźwień już po raz drugi w ciągu trzech miesięcy. Tym razem miała 2,4 promila w wydychanym powietrzu. Mundurowi przedstawią jej zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia swojego dziecka. Grozi jej za to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Białołęki zostali wezwani do mieszkania przy ul. Rożewskiej. Powodem wezwania była awantura, jaką wywołała nietrzeźwa matka 12-letniego chłopca. Wiesława W. (50 l.) kłóciła się z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej.

Mundurowi szybko pojawili się na miejscu. Wiesława W. zachowywała się bardzo agresywnie, wyzywała wszystkich obecnych w mieszkaniu i zagroziła, że odbierze sobie życie. Policjanci musieli obezwładnić agresywną 50-latkę.

Kobieta trafiła do komisariatu. Tam została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pierwsze badanie wykazało 1,18 mg/l, czyli ponad 2,4 promila. Pijana kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, 12-letni Jakub pod opiekę sąsiadki. Dziś policjanci przedstawią nieodpowiedzialnej matce zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Za ten czyn grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Przeciwko Wiesławie W. w grudniu zostało już wszczęte postępowanie o ograniczenie praw rodzicielskich. Kobieta była wtedy również pijana.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!