Północnoprascy wywiadowcy zatrzymali dilera narkotyków. Mężczyzna handlował marihuaną w klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Młota. Narkotyki ukrył m.in. w skrzynkach na listy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Północnoprascy wywiadowcy zatrzymali dilera narkotyków. Mężczyzna handlował marihuaną w klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Młota. Narkotyki ukrył m.in. w skrzynkach na listy. Teraz odpowie za ich posiadanie i handel nimi. Będzie też podpisywał listę osób dozorowanych.

Wywiadowcy z Pragi Północ ustalili operacyjnie, że w jednej z klatek schodowych budynku przy ul. Młota mężczyzna handluje środkami odurzającymi. Od razu w wytypowanym miejscu, przy jednej z klatek schodowych zorganizowali zasadzkę. Jak się okazało, nie musieli długo czekać na dilera. W pewnym momencie do klatki weszło dwóch mężczyzn. W klatce czekał na nich trzeci, który przekazał im dwie porcje marihuany. Policjanci natychmiast wkroczyli do akcji. Zatrzymali dilera – Michała W. (20 l.). Poporcjowane narkotyki znaleźli w skrzynkach na listy. Przeszukali też mieszkanie mężczyzny. Tam znaleźli kolejne 8 porcji marihuany. Prascy dochodzeniowy przedstawili Michałowi W. zarzut podsiania środków odurzających i handlu nimi. Za ten czyn mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!