Śródmiejscy policjanci z sekcji dw. z przestępczością gospodarczą zatrzymali 61-letniego oszusta. Leszek S. usiłując wyłudzić kredyt w wysokości 6.000 złotych posłużył się sfałszowanymi zaświadczeniami i kradzionym ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Śródmiejscy policjanci z sekcji dw. z przestępczością gospodarczą zatrzymali 61-letniego oszusta. Leszek S. usiłując wyłudzić kredyt w wysokości 6.000 złotych posłużył się sfałszowanymi zaświadczeniami i kradzionym dowodem osobistym. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

Informację dotyczącą pojawienia się w banku 61 letniego Leszka S. policjanci dostali na kilka godzin przed jego zatrzymaniem. Z informacji wynikało, że mężczyzna składając wniosek kredytowy na pożyczkę w wysokości 6 tys. zł. najprawdopodobniej posłużył się sfałszowanym zaświadczeniem o zarobkach i zatrudnieniu oraz skradzionym wcześniej dowodem osobistym.

Wczoraj ok. godziny 10.55 w czasie załatwiania ostatnich formalności przed uzyskaniem pieniędzy Leszek S. został zatrzymany. Był kompletnie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy w banku. Podejrzenia potwierdziły się. Policjanci zabezpieczyli sfałszowane dokumenty i pochodzący z kradzieży dowód osobisty, którym 61-latek posłużył się składając wniosek kredytowy.

Leszek K. odpowie za usiłowanie wyłudzenia kredytu, kradzież i posłużenie się kradzionym dokumentem. Grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!