Kolejnych nieodpowiedzialnych rodziców zatrzymali dzisiejszej nocy policjanci z Woli. 43-letni Krzysztof W. i 47-letnia Teresa R. nie zwracając uwagi na swojego 6-letniego syna pili alkohol i kłócili się między sobą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kolejnych nieodpowiedzialnych rodziców zatrzymali dzisiejszej nocy policjanci z Woli. 43-letni Krzysztof W. i 47-letnia Teresa R. nie zwracając uwagi na swojego 6-letniego syna pili alkohol i kłócili się między sobą. Przerażonego chłopca przewieziono do pogotowia opiekuńczego, natomiast jego rodziców do izby wytrzeźwień.

Dzisiaj w nocy patrolowcy z Woli otrzymali zgłoszenie na ulicę Hrubieszowską, gdzie miała mieć miejsce awantura domowa. W mieszkaniu policjanci zastali zgłaszającą 47-letnią Teresę R., która oświadczyła, że jej konkubent, 43-letni Krzysztof W. jest wobec niej wulgarny i agresywny.

W lokalu widoczne były ślady libacji alkoholowej. Jak się okazało, Teresa R. miała prawie 2,5 promila alkoholu we krwi, natomiast Krzysztof W. 1,7 promila. Libacji alkoholowej i wzajemnej agresji rodziców przyglądał się ich 6-letni syn. Przestraszonego chłopca funkcjonariusze przekazali pod opiekę pracowników pogotowia opiekuńczego. Rodzice natomiast przewiezieni zostali do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmą się nimi wolscy policjanci.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!