Tylko kilka minut potrzebowali policjanci z komisariatu rzecznego stołecznej Policji, aby uratować 82-latkę. Kobietę wyciągnięto na brzeg po tym, jak o tonącej poinformował Policję pewien spacerujący nad Wisłą mężczyzna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tylko kilka minut potrzebowali policjanci z komisariatu rzecznego stołecznej Policji, aby uratować 82-latkę. Kobietę wyciągnięto na brzeg po tym, jak o tonącej poinformował Policję pewien spacerujący nad Wisłą mężczyzna. Ze złamaną nogą przewieziona została do szpitala.

Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Przed 13.00 na telefon alarmowy Policji zadzwonił pewien mężczyzna i opowiedział, że w rejonie Mostu Śląsko-Dąbrowskiego, w wodzie widzi starszą kobietę. Na miejsce natychmiast skierowano patrol z rzecznego.

Już po kilku minutach policjanci dotarli do 82-latki. Kobieta była przytomna. Szybko wyciągnięto ją z wody i przewieziono na brzeg. Tam czekała już karetka pogotowia. Ranną kobietę zabrano do szpitala.

Teraz policjanci ustalą, jak to się stało, że kobieta znalazła się w wodzie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!