Mężczyznę, który kierował polonezem pod wpływem narkotyków zatrzymali policjanci z Pragi Północ. Dziwne zachowanie kierowcy na ulicy zauważyli funkcjonariusze na kamerze miejskiego monitoringu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mężczyznę, który kierował polonezem pod wpływem narkotyków zatrzymali policjanci z Pragi Północ. Dziwne zachowanie kierowcy na ulicy zauważyli funkcjonariusze na kamerze miejskiego monitoringu. Policjanci znaleźli przy zatrzymanym Andrzeju D. tabletkę psychotropową. Mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem środków odurzających i ich posiadanie.

Policjanci z referatu ds. nieletnich obserwowali na kamerach monitoringu miejskiego okolice jednego z ośrodków leczenia uzależnień przy Brzeskiej. W pewnym momencie w pobliżu zatrzymał się polonez. Z auta wysiadła kobieta i mężczyzna, którzy weszli do ośrodka. Po jego opuszczeniu zaczęli chodzić bez celu po ulicy. Mundurowi zaczęli podejrzewać, że obserwowana para może mieć przy sobie środki odurzające.

W pewnym momencie para wsiadła do auta i odjechała. Wyraźnie widać było, że kierowca ma problem z koncentracją. Jechał na początku bez świateł, a później wykonywał dziwne manewry nie używając kierunkowskazów. Policjanci ruszyli w ślad za autem, które przejechało ulice: Brzeską, Wieczorkiewicza, Ząbkowską i Targową. Auto zostało zatrzymane na ul. Kępnej. Polonezem kierował Andrzej D. (27 l.). Policjanci sprawdzili wnętrze pojazdu i bagaże pary. W portfelu Andrzeja D. znaleźli tabletkę psychotropową, której posiadanie jest prawnie zabronione. Policjanci podejrzewali, że Andrzej D. kierował pod wpływem narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły badania przeprowadzone w szpitalu na Pradze Północ. Dziś dochodzeniowcy przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających i kierowanie pod ich wpływem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!