Wola zaprasza na Wolski Jarmark Wielkanocny na Chłodnej

Urząd dzielnicy Wola zaprasza na ul. Chłodną na pierwszy Wolski Jarmark Wielkanocny.

Zdjęcie ilustracyjne
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Zdjęcie ilustracyjne (© Fot. Maciej Jeziorek/Polskapresse)

Jarmark Wielkanocny zacznie się 24 marca, a zakończy 7 kwietnia 2012 roku. Podczas jarmarku każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Bogaty asortyment wyrobów regionalnych, ozdób świątecznych oraz atrakcje dla dzieci pozwolą miło spędzić wolny czas i dokonać zakupów na zbliżające się święta. Z uwagi na okres przedwielkanocny jarmark będzie miał stonowany, rodzinny, nawiązujący do tradycji charakter.

Oprócz korzystania z oferty handlowej tradycyjnych artykułów, w czasie pokazów i warsztatów uczestnicy będą mogli nauczyć się malować pisanki, robić ludowe wycinanki czy też przyjrzeć się ginącym sposobom przygotowywania produktów, np. ubijaniu masła.

W ramach programu imprezy będzie można również wziąć udział w dwóch grach rodzinnych. 24 i 25 marca odbędą się dwie edycje gry "Zakochaj się na Woli", a 31 marca i 1 kwietnia kolejne dwie - tym razem "Uwolnij zajączka".

Czytaj też: Kiermasz Wielkanocny w Państwowym Muzeum Etnograficznym

- Zapraszamy rodziny do rywalizacji, to fenomenalny sposób, by wspólnie spędzić czas, przeżyć przygodę, a przy okazji sporo się dowiedzieć o naszej dzielnicy. Szczegóły i zgłoszenia na stronie internetowej www.grarodzinna.pl - zachęca Urszula Kierzkowska, burmistrz Woli.

Zaczynamy się przyzwyczajać, że ulica Chłodna po rewitalizacji staje się jednym z miejsc w przestrzeni publicznej Woli, które przyciągają mieszkańców i turystów nie tylko swoją urodą, ale także ofertą spędzania wolnego czasu.
∨ Czytaj dalej

Imprezy, które są tu organizowane, cieszą się ogromnym powodzeniem, czego przykładem są choćby ubiegłoroczne imprezy Kercelak, Wolski Jarmark Świąteczny czy grudniowa iluminacja 10-metrowej choinki.


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Echo Miasta
źródło: Echo Miasta

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię