W ręce policjantów z Mokotowa trafił kolejny złodziej sklepowy. 22-letni Norbert J. wpadł w jednym ze sklepów przy ulicy Wołoskiej. Nieuczciwy klient próbował wynieść ze sklepu kilka książek o łącznej wartości ponad ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce policjantów z Mokotowa trafił kolejny złodziej sklepowy. 22-letni Norbert J. wpadł w jednym ze sklepów przy ulicy Wołoskiej. Nieuczciwy klient próbował wynieść ze sklepu kilka książek o łącznej wartości ponad 260 złotych. Trzy z nich dedykowane zakochanym miały być prawdopodobnie prezentem walentynkowym.

Około godziny 16:00 pracownik ochrony centrum handlowego przy Wołoskiej zauważył nerwowo zachowującego się klienta. Mężczyzna długo przeglądał leżące na półkach książki. W pewnym momencie wybrał spośród nich kilka pozycji. Trzy z nich dedykowane zakochanym miały być prawdopodobnie prezentem walentynkowym. Norbert J. wpadł tuż po przekroczeniu linii kas. 22-latek usiłował opuścić sklep nie płacąc za towar.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że łupem złodzieja padło 6 książek o łącznej wartości ponad 260 złotych. Norbert J. spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań. Za kradzież mężczyzna odpowie przed sądem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!