Policjanci z Woli zatrzymali dzisiaj w nocy 19-letniego chuligana. Pijany mężczyzna próbował wejść do jednego z klubów, a kiedy nie został do niego wpuszczony, całą swoją agresję przelał na zaparkowany przy ulicy ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Woli zatrzymali dzisiaj w nocy 19-letniego chuligana. Pijany mężczyzna próbował wejść do jednego z klubów, a kiedy nie został do niego wpuszczony, całą swoją agresję przelał na zaparkowany przy ulicy samochód. Zdarzenie to widział właściciel auta, który natychmiast zawiadomił Policję. Teraz młodzieniec odpowie za chuligańskie zachowanie.

Dokładnie o 2 w nocy do jednego z klubów, nieopodal ulicy Waliców próbował wejść 19-letni mężczyzna. Ponieważ był pod znacznym wpływem alkoholu, nie został wpuszczony do środka. To wzburzyło w nim negatywne emocje, które wyładował na zaparkowanym przy ulicy samochodzie. Całe zdarzenie widział właściciel Mercedesa, który natychmiast zawiadomił o wszystkim Policję.

19-letni Piotr S. został zatrzymany. Gdy tylko wytrzeźwieje (miał 2,7 promila alkoholu we krwi), odpowie za spowodowane zniszczenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!