Dziś przed południem policjanci z komisariatu rzecznego wyciągnęli z wody mężczyznę, który wpadł do Wisły. Funkcjonariusze zauważyli unoszącą się na wodzie osobę na wysokości 513 km rzeki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dziś przed południem policjanci z komisariatu rzecznego wyciągnęli z wody mężczyznę, który wpadł do Wisły. Funkcjonariusze zauważyli unoszącą się na wodzie osobę na wysokości 513 km rzeki. Policjanci podjęli natychmiast akcję ratowniczą, a następnie przekazali poszkodowanego załodze pogotowia, która zabrała go do szpitala.

Około godziny 10:00 dyżurny komisariatu rzecznego otrzymał informację, że na wysokości mostu Świętokrzyskiego do wody wpadł mężczyzna. We wskazane miejsce natychmiast udała się policyjna łódź patrolowa. Funkcjonariusze wypatrzyli mężczyznę na wysokości 513 km rzeki. Nieprzytomnego wydobyto z wody na pokład łodzi i podjęto akcję reanimacyjną. Jednocześnie powiadomiono pogotowie ratunkowe.

Policjanci kontynuowali akcję ratunkową do momentu przybycia karetki. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!