Policjant sekcji kryminalnej komendy na Pradze Północ zatrzymał poszukiwanego Przemysława G. Funkcjonariusz wracając do domu po służbie zauważył mężczyznę w autobusie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjant sekcji kryminalnej komendy na Pradze Północ zatrzymał poszukiwanego Przemysława G. Funkcjonariusz wracając do domu po służbie zauważył mężczyznę w autobusie. Ten, gdy zorientował się, że został rozpoznany, uciekając próbował ukryć się przed policjantami w szafie jednego z mieszkań. Nie zdołał jednak zmylić policyjnego pościgu. Trafił już do aresztu.

Funkcjonariusz sekcji kryminalnej komendy na Pradze Północ wracał miejskim autobusem po służbie do domu. Na przystanku Żerań zwrócił uwagę na wsiadającego do autobusu mężczyznę, który wydał mu się znajomy. Rozpoznał w nim 21 - letniego Przemysława G. Mężczyzna był wcześniej wielokrotnie zatrzymywany i notowany. Policjant wiedział, że Przemysław G. jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Miał zasądzony wyrok 5 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie. Funkcjonariusz dyskretnie poprosił o wsparcie, nie spuszczając oka z poszukiwanego. Pojechał za nim aż na pętlę Nowodwory. Tam mężczyzna nagle zaczął uciekać. Policjant był o krok za nim. Przemysław G. uciekał w okolice ulicy Książęcej porzucając po drodze swoją torbę i wbiegł do jednego z bloków.

Po chwili na miejsce przyjechali wezwani przez kolegę policjanci. Na miejsce wezwano również przewodnika z psem tropiącym. Pies podjął ślad i doprowadził bezbłędnie kryminalnych do drzwi jednego z mieszkań na 9 piętrze. Policjanci zapukali do drzwi, które po chwili otworzyły dwie młode kobiety. Próbowały przekonać funkcjonariuszy, że żaden mężczyzna nie wchodził do ich mieszkania. Kryminalni nie dali się zwieść. Zlustrowali mieszkanie i znaleźli poszukiwanego Przemysława G. w.....szafie ubraniowej.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy Cyryla i Metodego. Teraz nie uniknie zasądzonej kary.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!