O prawdziwym szczęściu w nieszczęściu może powiedzieć 33-letni mężczyzna, który pod prąd wjechał do tunelu na Wisłostradzie. Z niegroźnymi potłuczeniami trafił do warszawskiego szpitala.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


O prawdziwym szczęściu w nieszczęściu może powiedzieć 33-letni mężczyzna, który pod prąd wjechał do tunelu na Wisłostradzie. Z niegroźnymi potłuczeniami trafił do warszawskiego szpitala. W wyniku tego zdarzenia żaden z pasażerów dwóch innych pojazdów nie odniósł żadnych obrażeń.

Do całego zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na Wisłostradzie. Jadący w kierunku Mokotowa, 33-latek, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, wjechał do tunelu. Niebezpieczeństwo polegało na tym, że w tym miejscu kierunek ruchu odbywał się w przeciwnym kierunku, w którym mężczyzna podróżował.

Natychmiastowa reakcja innych kierujących nie dopuściła do prawdziwej tragedii. Niestety nie udało się uniknąć zderzenia. Sprawca tego zamieszania swoim Audi uderzył w dwa inne pojazdy. Na szczęście kierowcy ani pasażerowi opla i toyoty nie ucierpieli i nie odnieśli żadnych obrażeń.

33-latek z niegroźnymi obrażeniami trafił pod opiekę lekarzy. Teraz odpowie za nieostrożność na drodze oraz za nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów na drodze.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!