Stołeczni wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku kieszonkowca. Mężczyzna wyjął w autobusie z damskiej torebki portfel Wszystko to działo się na oczach policjantów, którzy nie dali szansy 32 letniemu Piotrowi R.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Stołeczni wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku kieszonkowca. Mężczyzna wyjął w autobusie z damskiej torebki portfel Wszystko to działo się na oczach policjantów, którzy nie dali szansy 32 letniemu Piotrowi R. Teraz odpowie za to, co zrobił.

Tuż po 12.00 patrol stołecznych wywiadowców zauważył 32 letniego Piotra R. Mężczyzna wielokrotnie przewijał się już policyjnych bazach danych za kradzieże kieszonkowe. Funkcjonariusze podejrzewali, że i tym razem szuka on jakiejś ofiary. Wzięli go na oko. 32 latek wsiadł do autobusu przy ulicy Dolnej. Wywiadowcy byli cały czas za nim. W pewnym momencie zauważyli jak Piotr R. przybliża się do jednej z pasażerek. Przeczucie policjantów nie zawiodło – mężczyzna sięgnął po jej portfel, którzy miała w torebce. Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku wysiał jak gdyby nigdy nic. Nie wiedział, że wszystko widzieli wywiadowcy, którzy chwili później go zatrzymali. Piotr R. został przewieziony do jednostki na ulicy Wita Stwosza, a kobieta odzyskała swój portfel.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!