Paczuszkę owiniętą folią, a wewnątrz niej 51 gram kokainy znaleźli kryminalni z warszawskiej Woli w kieszeni spodni Michała P. Policjanci przygotowali zasadzkę w jednym z bloków przy ulicy Ciołka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Paczuszkę owiniętą folią, a wewnątrz niej 51 gram kokainy znaleźli kryminalni z warszawskiej Woli w kieszeni spodni Michała P. Policjanci przygotowali zasadzkę w jednym z bloków przy ulicy Ciołka. Tam czekali na znanego im 23-latka. W chwili, gdy mężczyzna zjawił się na miejscu, funkcjonariusze wkroczyli do akcji. Michał P. rzucił się do ucieczki, jednak po chwili został złapany i obezwładniony.

Swoją akcję kryminalni rozpoczęli około godziny 18:00. W pobliżu budynku przy ulicy Ciołka policjanci przygotowali zasadzkę na dilera narkotyków. Po niespełna 2 godzinach oczekiwań na ulicy pojawiła się taksówka. Wysiadł z niej znany funkcjonariuszom Michał P. Mężczyzna wszedł do najbliższej klatki schodowej. Po chwili naprzeciw siebie zobaczył kryminalnych. Na ich widok 23-latek rzucił się do ucieczki, wybiegając na zewnątrz bloku. Tutaj czekała na niego niespodzianka, w postaci kolejnych policjantów, którzy odcięli mu drogę ucieczki.

Mężczyzna próbował uciekać w pobliskie osiedla, ale kryminalni nie dali mu żadnych szans. Po chwili Michał P. został złapany i obezwładniony. Podczas kontroli osobistej, kryminalni znaleźli w kieszeni spodni 23-latka sporą, foliową paczuszkę. Jak się później okazało, znajdowało się w niej 51 gram kokainy. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli również wagę elektroniczną.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!