Za wybicie szyby w samochodzie odpowie Arkadiusz N. Mężczyzna pokłócił się ze swoją znajomą i „odreagowując złość” kopał w zaparkowane przy ulicy samochody. W jednym z nich wybił szybę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Za wybicie szyby w samochodzie odpowie Arkadiusz N. Mężczyzna pokłócił się ze swoją znajomą i „odreagowując złość” kopał w zaparkowane przy ulicy samochody. W jednym z nich wybił szybę. Chuligańskie zachowanie 22-latka zauważyła jedna z mieszkanek pobliskiego bloku i natychmiast powiadomiła o całym zdarzeniu policję.

Kilkanaście minut po godzinie 2:00 w nocy jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Batalionu Zośka usłyszała hałas i dźwięk tłuczonego szkła. Kobieta podbiegła do okna, między zaparkowanymi przy ulicy samochodami zauważyła młodego mężczyznę, który kopał w pojazdy i dziewczynę, próbującą powstrzymać go przed wandalizmem. Jedno z aut miało już wybitą szybę. Kobieta natychmiast powiadomiła o wszystkim policję oraz właścicielkę uszkodzonego pojazdu.

Policjanci z komendy na warszawskiej Woli zatrzymali chuligana. Okazał się nim 22-letni Arkadiusz N. Mężczyzna przyznał się do wybicia szyby w samochodzie. Twierdził, że pokłócił się ze swoją dziewczyną, a całą złość zaczął wyładowywać na zaparkowanych pojazdach. 22-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień. W chwili zatrzymania miał we krwi 1,5 promila alkoholu. Mężczyźnie zostaną prawdopodobnie przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!