21- letni Amninder S. i 40- letni Gulbar H. zostali zatrzymani w wyniku kolejnej akcji policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i przedstawicieli izby celnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
21- letni Amninder S. i 40- letni Gulbar H. zostali zatrzymani w wyniku kolejnej akcji policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i przedstawicieli izby celnej. Poranne działania przeprowadzone na bazarze przy Stadionie X-lecia pozwoliły na zabezpieczenie ponad 400 sztuk podrobionej odzieży.

Policjanci z Pragi Południe przeprowadzili poranne działania na terenie bazaru przy Stadionie X- lecia, we współpracy z funkcjonariuszami izby celnej. Wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 06:00 funkcjonariusze udali się na bazar, gdzie po kilkuminutowej obserwacji spostrzegli dwóch mężczyzn, którzy oferowali do sprzedaży odzież. Były to ubrania sportowe imitujące produkty znanych, renomowanych firm.

Policjanci bardzo szybko zorientowali się, że rzeczy, którymi handlują obserwowani mężczyźni nie mają nic wspólnego z oryginałami. Już na pierwszy rzut oka widać było, że materiał, z którego uszyte były ubrania był bardzo niskiej jakości, a sama odzież nie była odpowiednio zapakowana, brakowało również metek. Wyraźne były również liczne skazy.

Okazało się, że podrabianą odzież sprzedawało dwóch mężczyzn, pochodzących z Indii i Pakistanu. Amninder S. (lat 21) miał 373 sztuki koszulek, czapek, bluz, skarpet, dresów i plecaków różnych, powszechnie znanych w świecie firm. U Gulbara H. (lat 40) policjanci znaleźli 30 sztuk plecaków i bluz sportowych udających oryginały. Mężczyźni zostali zatrzymani, a oferowany przez nich towar zabezpieczony.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!