W ręce policjantów z prewencji wpadł włamywacz recydywista. Mężczyzna został zatrzymany zaraz po włamaniu się do auta. Pracownicy ochrony wyciągnęli go ze środka pojazdu, gdy ten szukał przedmiotów, które mógłby ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce policjantów z prewencji wpadł włamywacz recydywista. Mężczyzna został zatrzymany zaraz po włamaniu się do auta. Pracownicy ochrony wyciągnęli go ze środka pojazdu, gdy ten szukał przedmiotów, które mógłby ukraść. 28 letni Seweryn Sz. w styczniu br. wyszedł z więzienia, spędził tam 7 lat za włamania i kradzież. W najbliższym czasie włamywacz znów trafi za kratki.

Sobotnia noc była bardzo pechowa dla włamywacza „recydywisty”. Mężczyzna wpadł podczas kradzieży. Całą sytuację zauważyli pracownicy ochrony jednego z pubów w Al. Niepodległości. To właśnie oni wezwali patrol policji, który zatrzymał 28 letniego Seweryna Sz. Z relacji ochroniarzy wynikało, że mężczyzna włamał się do zaparkowanego VW Golfa i szukał w środku rzeczy, które mógłby ukraść.

Policjanci z zatrzymanym mężczyznom pojechali do komendy przy ulicy Opaczewskiej. Tam Seweryn Sz. tłumaczył, że wcale nie chciał się włamać do samochodu. Sprawdzał tylko czy auto jest…dobrze zamknięte. Policjanci nie uwierzyli w tę historię. Po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się, że 28 latek w styczniu br. wyszedł z więzienia. Złodziej spędził tam 7 ostatnich lat za włamania i kradzieże.

Weekend zatrzymany spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś jego sprawa trafi do prokuratury a później do sądu. Seweryn Sz. prawdopodobnie już niedługo znów trafi za kratki.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!