Policjanci z Oddziału Prewencji KSP zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który jak się potem okazało był ścigany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. 26 letni Piotr S. miał około 1,7 promila alkoholu we krwi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Oddziału Prewencji KSP zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który jak się potem okazało był ścigany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. 26 letni Piotr S. miał około 1,7 promila alkoholu we krwi. Swoją podróż zakończył w policyjnej celi.

Około 21.30 policyjny patrol funkcjonariuszy prewencji przejeżdżał ulicą Puławską. W pewnym momencie mundurowi zauważyli jak w stronę Piaseczna jedzie Citroen, którego kierowca bardzo dziwnie się zachowywał. Musieli to sprawdzić. Zatrzymali auto do kontroli. W trakcie sprawdzania dokumentów 26 letniego Piotra S. poczuli wyraźną woń alkoholu. Mężczyzna przyznał się, że wcześniej pił, a mimo to wsiadł za kółko. Funkcjonariusze natychmiast wezwali na pomoc kolegów z Wydziału Ruchu Drogowego KSP. Piotr S. wydmuchał 1,7 promila. Nie był to jedyny grzeszek na jego sumieniu. Po sprawdzeniu jego personaliów w policyjnej bazie danych, okazało się, że jest on poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego. Tak zakończyła się podróż 26 letniego Piotra S., który na noc wylądował w policyjnej celi. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!