Policjanci z Wilanowa zatrzymali 20 letniego Dzianisa K., który w jednym ze sklepów ukradł artykuły spożywcze o wartości ponad 266 złotych. Mężczyzna wpadł w chwili, gdy chciał opuścić sklep.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Wilanowa zatrzymali 20 letniego Dzianisa K., który w jednym ze sklepów ukradł artykuły spożywcze o wartości ponad 266 złotych. Mężczyzna wpadł w chwili, gdy chciał opuścić sklep. Za kradzież odpowie przed Sądem.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ulicy Bernardyńskiej. O godzinie 11.15 policjanci otrzymali polecenie udania się do placówki handlowej, w której pracownicy ujęli złodzieja. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że sprawca próbował ukraść artykuły spożywcze o wartości 266 złotych. Z relacji kasjerki wynikało, że w chwili, gdy Dzianis K. (20 lat) chciał opuścić sklep włączył się alarm. Zaskoczony złodziej próbował ratować się ucieczką w trakcie, której porzucił torbę. W torbie oprócz kradzionej żywności znajdowały się też jego dokumenty. Gdy sprawca zorientował się, że stracił dowód tożsamości postanowił wrócić po niego. Zaskoczeni jego widokiem sprzedawcy ujęli rabusia i natychmiast zawiadomili o zdarzeniu stróżów prawa.

Dzianis K. został zatrzymany. Jego sprawą zajęli się dochodzeniowcy z Wilanowa. Wkrótce decyzję o dalszych losach zatrzymanego podejmie Sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!